CENNIK PIERCING - Kraków

Miejsce Cena
Płatek ucha 80 PLN
Pozostałe przekłucia ucha 120 PLN
Brew 120 PLN
Nos 120 PLN
Warga 120 PLN
Wędzidełko 120 PLN
Język 120 PLN
Sutek 150 PLN
Pępek 120 PLN
Intymne damskie 200-300 PLN
Intymne męskie 200-400 PLN
Przekłucia powierzchniowe przy użyciu Surface Bar 150 PLN
Microdermal 150 PLN
Tunel w płatku ucha 200 PLN
Inne modyfikacje ciała (implanty magnetyczne, implanty podskórne, play piercing, skaryfikacje) wycena indywidualna
Usunięcie microdermala/surface bar 50 PLN
Konsultacja w sprawie przekłucia lub modyfikacji wykonanej przez innego piercera 30 PLN
Usunięcie microdermala/surface bar 50 PLN

W cenę wliczona jest biżuteria.

Używane materiały

Wszystkie zabiegi wykonywane są w sterylnych warunkach, przy użyciu jednorazowych igieł. Biżuteria stosowana podczas przekłuć wykonana jest z hipoalergicznego materiału – Tytanu G23, który jest polecany przez wiele renomowanych organizacji, m.in. ASTM, APP, FDA, czy International Standard Organization. Aby zadbać o higienę, używany sprzęt, jak np. szczypce sterylizujemy w autoklawie medycznym klasy B.

Podstawowe informacje

Podczas przekłucia używane są kolczyki podstawowe, łatwe do czyszczenia. Jest to kluczowa kwestia, jeśli chodzi o bezproblemowy przebieg procesu gojenia.

W początkowym etapie nie można stosować ozdobnej, zajmującej dużą powierzchnię biżuterii, ponieważ w przypadku zahaczenia kanał przekłucia prawdopodobnie zostanie uszkodzony, co kończy się zazwyczaj stanem zapalnym.

Po wykonaniu zabiegu, każdy klient otrzymuje szczegółowe zalecenia jak zadbać o świeże przekłucie. W przypadku problemów z gojeniem nie powinno się stosować środków farmakologicznych na własną rękę, ponieważ bez niezbędnej wiedzy takie próby mogą skończyć się zaostrzeniem stanu zapalnego lub nawet wizytą u lekarza. W razie kłopotów z przekłuciem najlepiej skontaktujcie się z nami. Zastrzegamy jednak, że nie udzielamy porad, jeżeli zdecydujecie się na użycie leków/środków farmakologicznych bez konsultacji.

Zastrzeżenia

Osoby które są niepełnoletnie, ale ukończyły 16 lat muszą posiadać zgodę pisemną od opiekuna prawnego oraz posiadać ze sobą dokument potwierdzający tożsamość. ( LINK DO POBRANIA ZGODY). Osoby poniżej 16 roku życia na wizytę muszą przyjść z opiekunem prawnym. Przekłucia intymne, wykonujemy po 18 roku życia. Inne modyfikacje ciała po 21 roku życia.