BLOG

kraków piercing

Co zrobić z nieudanym tatuażem? | studio tatuażu kraków

tattoo

studio tatuażu kraków
Któraś z historii wydaje się znajoma: Trafiłeś do złego studia gdzie zostałeś potraktowany taśmowo i twój pomysł ( mimo że nie był trafiony ) został zrealizowany?
Twój kolega kupił maszynkę, zgodziłeś się być jego królikiem doświadczalnym i coś poszło nie tak?
Impreza, za dużo alkoholu,głupi pomysł, studio tatuażu i teraz nosisz na skórze smutne wspomnienie tej nocy?
Błąd młodości?
Możliwe że tatuaż, który zrobiłeś już dawno przestał ci odpowiadać z różnych względów ewentualnie nie pasuje do twojego obecnego sposobu patrzenia na świat.
Co by to nie było stało się i już tego nie zmienisz. Oto co możesz zrobić:

1. Usuń laserem

Proste prawda? Spędzić dodatkowe kilka/kilkadziesiąt godzin na fotelu, wydając przy tym setki złotych ( usuwanie tatuaży to niejednokrotnie zabieg droższy niż tatuowanie się ) w towarzystwie potwornego bólu. Nie żebyśmy próbowali wybić Ci to z głowy ale z wyborem miejsca kuracji laserowej jest jak z wyborem studia tatuażu. Tak samo jak w przypadku salonu musisz sprawdzić jego bio oraz jakie są efekty takiego zabiegu, szczególnie jeśli masz zamiar zrobić w tym miejscu nowy tatuaż. Wszystko dlatego że nie wszystkie sesje laserem są tak samo skuteczne, w niektórych przypadkach skóra może pozostać zaczerwieniona,swędząca czy „chropowata”.
piercing kraków


2. Przerób go
Więc nie każdy tatuaż da się przerobić bądź skutecznie zakryć. Przychodząc do studia w tej sprawie zdaj się na tatuatora, ma on niejednokrotnie większe doświadczenie niż ty i nie będzie chciał zaszkodzić a pomóc. Więc uwierz w jego intencje i wysłuchaj dokładnie co ma tobie do powiedzenia.
Pamiętaj mały tatuaż trzeba prawie zawsze zakryć czymś znacznie większym żeby go zamaskować.
Oto kilka znalezionych w sieci genialnych pomysłów

tatuaże kraków
unknown

tattoo krakow
LIndsay Baker
piercing krakow
unknown
salon tatuażu kraków
Dan Aranda
studio piercingu kraków
Florian Karg

3. Żyj z nim
Mając jeden nieudany tatuaż i masę miejsca na ciele aby zrobić nowe, bardziej przemyślane/lepiej wykonane dlaczego nie zostawić tego starego na pamiątkę? Zaakceptujcie go jako część waszego ciała, nie zawsze jest to łatwe ale nie jest niemożliwe. Na świecie jest cała masa ludzi, którzy trzy mają swoje stare tatuaże z sentymentu aby przypominały im o zdarzeniach, które miały miejsce w tamtym okresie życia. Tatuuj się dalej a ten jeden niech wpasuje się w nowe nabytki, pozostając pamiątką i możliwe, że ciekawą anegdotą do opowiadania w przyszłości.
piercing kraków cennik